Bağlantıları atla

Hakkımızda

Ipektaş Yalıtım, yalıtım malzemelerinin ticaretini yaparak sektörde uzun yılların deneyimine sahip bir firmadır. 40 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe 10 yıla yakın süredir inşaat malzemelerinin toptan satışı ile ticari serüvenimize yön vermeye devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, kalite standartlarımızı belirler. Ürünlerimiz, güvenilirlik ve dayanıklılık açısından endüstri standartlarını aşmaktadır. Sektördeki en iyi tedarikçilerle çalışarak, müşterilerimize yüksek kaliteli malzemeler sunuyoruz.

İlham yenilik ve fırsatlar

Ipektaş Yalıtım olarak, yalıtımın enerji tasarrufu, konfor ve çevre dostu yaşam alanları yaratma gücünü keşfedin. Müşterilerimize yüksek kaliteli yalıtım malzemeleri ve uzmanlık sunarak daha sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlıyoruz.

Ipektaş Yalıtım olarak misyonumuz, müşterilerimize yalıtımın gücünü sunarak yaşamlarını daha konforlu, enerji tasarruflu ve çevre dostu hale getirmektir. Her projemizde yüksek kalite, uzmanlık ve müşteri memnuniyetini esas alırız. Yalıtımın önemini vurgulayarak, sürdürülebilir bir gelecek için katkı sağlarız.

Vizyonumuz, yalıtımın geleceğini şekillendirmek ve sürdürülebilir bir dünya inşa etmektir. Ipektaş Yalıtım olarak, ileriye dönük olarak daha fazla projeyi yüksek performanslı yalıtım malzemeleri ile donatarak enerji verimliliğini artırmayı hedefliyoruz. İnovasyon, uzmanlık ve çevresel sorumlulukla, yalıtımın gücünü tüm dünyaya yaymayı amaçlıyoruz.w

Kalite İlkemiz

Müşterilerimize her zaman en yüksek kalitede yalıtım malzemeleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Uzman Ekibimiz

Alanında uzman ekibimiz, projelerinizin başarılı bir şekilde uygulanmasını
sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, en önemli önceliklerimizden biridir. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.